DNI OTWARTE

Startujemy o godzinie 15.oo pokazem musztry przed szkołą

Ósmoklasisto!

Zapraszamy Cię do nas

Przygotowaliśmy dla Ciebie grę z nagrodami

Złap szpaka

Przyjdź do Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie i złap 7 szpaków

Drzewko szpakowe
SZPAK EKONOMICZNY

Jestem szpak ekonomiczny, dla którego rachunki nie są tajemnicą. Policzymy się w sali 21. Dokładnie i sprawiedliwie 😉

SZPAK HOTELARSKI

Przyjdź do mnie i zaznaj wszelkich wygód. Gdzie? Wiadomo, sala nr 11 jest apartamentem szpaka hotelarskiego.

SZPAK LOGISTYCZNY

Działamy logistycznie i myślimy logicznie! Czekamy na Ciebie ze szpakiem logicznym, ups! miało być logistycznym w sali 20

SZPAK GRAFICZNY

Chciałbyś narysować i wydrukować, co tylko zapragniesz? W tym pomoże Tobie szpak graficzny w salach 224 i 226.

SZPAK GASTRONOMICZNY

Jeżeli jesteś głodny kulinarnych przygód, znajdziesz je oczywiście w.. kuchni. Szpak gastronomiczny je z pasją przygotuje 😉

SZPAK BUDOWLANY

No może domu Tobie nie wybuduje, ale gładzie wykona, panele ułoży… Kto? To potrafi nasz szpak budowlany, który czeka na Was w holu i w pobliskich salach 12, 14, 18 i 19.

SZPAK LICEALNY

Jak sprawnie zająć miejsca w szyku podczas zbiórek? Zobacz musztrę w wykonaniu szpaków licealnych zakwaterowanych w salach 28-32.

Na drzewie znajduje się 7 szpaków do złapania – Ty masz schwytać je wszystkie (otrzymać potwierdzenie). Każdy szpak to inna atrakcja przygotowana specjalnie dla Ciebie. W znalezieniu ptaków pomogą Ci nasi informatorzy. Przygodę w łapaniu szpaków zaczynamy i kończymy w auli.

Baw się dobrze i dowiedz się o nas jak najwięcej. Wybierz kierunek kształcenia najlepszy dla Ciebie. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Po złapaniu wszystkich 7 szpaków przyjdź na METĘ I ODBIERZ NIESPODZIANKĘ.

Życzę powodzenia!
Szpak DYREKTOR

Najedź myszką na nazwę szpaka, a dowiesz się gdzie go znajdziesz. Natomiast klikając w nazwę, dowiesz się o nim więcej.

Po złapaniu wszystkich 7 szpaków przyjdź na METĘ I ODBIERZ NIESPODZIANKĘ.

Dodatkowe atrakcje

• POKAZ MUSZTRY (15.00 i 16.00) – przed szkołą