NAUCZYCIELE

WYKAZ NAUCZYCIELI
W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Lp.Nazwisko i imię nauczycielaPrzedmiot
1Ajanidis DariuszChemia
2Bartkowska AnnaJęzyk angielski
3Borek JolantaBibliotekarz
4Budzanowska JustynaJęzyk polski
5Bujak MonikaJęzyk angielski
6Dominiczak EdytaPrzedmioty zawodowe
7Droździak AgnieszkaJęzyk niemiecki, język angielski
8Dunaj-Stefańska MartaJęzyk polski
9Fiszer PatrycjaPrzedmioty zawodowe
10Gelczuk MariuszWychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
11Gębka BogusławaGeografia, historia
12Gieras-Idczak IlonaJęzyk polski
13Grodzka JoannaGeografia, historia
14Grygorcewicz KrzysztofPrzedmioty zawodowe
15Gwóźdź JoannaJęzyk angielski
16Hawrysz BeataPedagog szkolny
17Holdenmajer MarcinJęzyk angielski
18Horodecka – Niećwieja JoannaPrzedmioty zawodowe
19Jach JolantaJęzyk polski
20Jagiełło MirosławaReligia
21Jakubowska – Szynal IzabelaJęzyk niemiecki
22Jaszczyszyn MariaPrzedmioty zawodowe
23Jaszek WiesławMatematyka, fizyka, informatyka
24Józefowska-Koladyńska KatarzynaPrzedmioty zawodowe
25Józefowski GrzegorzReligia
26Jurasik JoannaPrzedmioty zawodowe
27Kaliska – Drozd MagdalenaPrzedmioty zawodowe
28Kamiński AndrzejPrzedmioty zawodowe
29Kazimierczyk JacekWychowanie fizyczne
30Kaźmierczak BeataMatematyka
31Knutelska JoannaPrzedmioty zawodowe
32Kołodziejczyk DorotaPrzedmioty zawodowe
33Kondratiuk SławomirReligia
34Korycki Krzysztofwiedza o społeczeństwie, historia
35Kotlińska ElżbietaPrzedmioty zawodowe
36Kozber DanielWychowanie fizyczne
37Kozłowski ArkadiuszFizyka
38Krasny PiotrInformatyka, fizyka
39Kruczek KatarzynaPrzedmioty zawodowe
40Kruk IngaJęzyk niemiecki, język angielski
41Kukuć KazimieraJęzyk polski
42Kulesza JoannaPrzedmioty zawodowe
43Kułaczkowska AleksandraChemia
44Kuśmierek KrzysztofZajęcia praktyczne
45Kwarcjan AngelikaJęzyk niemiecki, język angielski
46Lipiński KamilPraktyczna nauka zawodu
47Lubos JustynaWychowanie fizyczne
48Łata AgnieszkaMatematyka
49Machoń JustynaJęzyk niemiecki
50Madej BarbaraBiologia, przedmioty zawodowe
51Maj PawełReligia
52Mazur AgnieszkaPrzedmioty zawodowe
53Mazurek EwelinaNauczyciel wspomagający
54Morawska – Sołtysiak MałgorzataChemia
55Niziołek AnnaMatematyka
56Oblej AdrianPrzedmioty zawodowe
57Ostaszewska – Kozber MagdalenaJęzyk angielski
58Ostrowska RadosławaJęzyk polski, wiedza o kulturze, wychowanie fizyczne
59Pajdzik ViolettaJęzyk niemiecki
60Pechytiak AnnaPlastyka
61Plust JolantaJęzyk angielski
62Politowicz JoannaJęzyk niemiecki, przedmioty zawodowe
63Porzycka KingaWychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
64Przygoda JolantaGeografia
65Rudziewicz ElżbietaWychowanie fizyczne
66Sabat – Żełobowska AgnieszkaPedagog szkolny
67Sawczuk JacekWychowanie fizyczne
68Serwa WiolettaPrzedmioty zawodowe
69Sieniek JoannaJęzyk polski
70Słabicki KrzysztofPrzedmioty zawodowe, informatyka
71Spila DorotaJęzyk angielski
72Sułkowicz ŁukaszHistoria, historia i społeczeństwo
73Szponarska JoannaPrzedmioty zawodowe
74Szumczyk IwonaMatematyka
75Świerniak ŁukaszReligia
76Trocińska ElżbietaPrzedmioty zawodowe
77Tyrpak JolantaPrzedmioty zawodowe
78Vantsa IvanJęzyk angielski
79Wałęcka DorotaPrzedmioty zawodowe
80Waśniewska EwaPrzedmioty zawodowe
81Wichrowska AgnieszkaMatematyka
82Wiciak EwaBiologia
83Wierzbicka MałgorzataPrzedmioty zawodowe
84Wiśniewska AnnaPlastyka
85Wiśniewska BarbaraPrzedmioty zawodowe
86Wróblewska JoannaJęzyk polski
87Wydra KamilaJęzyk angielski
88Wyrzykowski DanielPrzedmioty zawodowe
89Wysoczańska RenataWychowanie fizyczne
90Zielska MonikaJęzyk polski
91Ziemieńczuk JolantaJęzyk polski
92Zima KatarzynaJęzyk angielski
93Zujewicz RenataHistoria, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo
94Żukrowska – Witek AnnaPrzedmioty zawodowe
95Pastuch ArturWychowanie fizyczne
96Ostaszewska AgnieszkaPedagog

Zebrania z rodzicami

W dniu 21 października 2021 r. (czwartek) zapraszamy Wszystkich Państwa na 

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content