XXIV Dolnośląski Festiwal Nauki

XXIV Dolnośląski Festiwal Nauki

XXIV Dolnośląski Festiwal Nauki – edycja regionalna w Lubinie odbędzie się w dniach 20 – 21.10.2021 r. – wyłącznie online na platformie YouTube na kanale Centrum Kultury „Muza”. Tegoroczny DFN odbędzie się pod hasłem „Od science fiction do science”, a cytat z Bajek robotów S. Lema „Nauka objaśnia świat, ale pogodzić z nim może jedynie sztuka” będzie uzupełniał główne hasło. Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich lubinian w tegorocznym Święcie Nauki! Udział jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Program festiwalu z opisem – pobierz

Zaczerpnięto z Centrum Kultury „Muza”

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content