Matematyczny Marsz na Orientację

Po raz kolejny wzięliśmy udział w Matematycznym Marszu na Orientację. Dwunastu uczniów z klas: 1a, 2a, 3a i 3e w sobotni poranek zmagało się z matematycznymi zadaniami, rozwiązywaniem rebusów i szukaniem punktów w terenie. Wszystko odbywało się na przyklasztornych terenach w Lubiążu. Bieganie po lesie w doborowym towarzystwie połączone z wysiłkiem umysłowym to coś co lubimy najbardziej. Wspominać będziemy pokonywanie przeszkód naturalnych w mokrych butach, zwiedzanie klasztoru oraz wspólny posiłek na trawie po biegu. Na pewno to powtórzymy, już planujemy taktykę na przyszły rok.

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content