XI OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE – ETAP OKRĘGOWY

OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE

W czwartek 04.01.2024 r. uczniowie Naszej szkoły: Aleksandra Frąckowiak z klasy 5 AT oraz Klaudia Czajka z klasy 5 AT reprezentowali Zespół Szkół Nr 2 w Lubinie na etapie okręgowym XI Olimpiady Wiedzy o Turystyce, która odbyła się w tym roku pod hasłem „W poszukiwaniu tradycji – dziedzictwo niematerialne w turystyce”. Jak co roku organizatorem Olimpiady jest Uniwersytet Łódzki, a goszczono Nas w Zespole Szkół Nr 3 we Wrocławiu. Olimpiada odbywała się w tym samym czasie we wszystkich województwach, trwała 150 min i składała się z etapu pisemnego oraz praktycznego. Trzydziestu najlepszych uczniów z najwyższą punktacją, z całej Polski zostanie zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie znajdą się w szczęśliwej trzydziestce.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!

XI OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE - ETAP OKRĘGOWY
XI OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE - ETAP OKRĘGOWY
XI OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE - ETAP OKRĘGOWY
Skip to content