KURS FCE W NASZEJ SZKOLE – START 5.02.2024

KURS FCE W NASZEJ SZKOLE

Zapraszamy wszystkich uczniów chcących przygotować się do egzaminu FCE – First Certificate English, znany również jako B2 First do uczestnictwa w bezpłatnym kursie. Jest to jeden z najpopularniejszych egzaminów językowych w Polsce. Egzamin ten sprawdza, czy dana osoba osiągnęła poziom B2 (średnio zaawansowany wyższy) z języka angielskiego. Uzyskany certyfikat pozwala na swobodną komunikację oraz daję przewagę w znalezieniu pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Uznawany jest za jeden z bardziej wartościowych dokumentów sprawdzających wiedzę z zakresu języka angielskiego na całym świecie.

W naszej szkole kurs przygotowujący do egzaminu FCE 2024 rusza 5.02.2024 r. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu – w poniedziałki w godzinach 15.15- 16.15 (60 min) w sali 22. Zapisy na kurs u p. Patrycji Fiszer (sala 11) oraz u p. Patrycji Taler (sala 22).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Skip to content