X OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE ETAP OKRĘGOWY

X OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE ETAP OKRĘGOWY

W środę 4 stycznia 2023 r. uczennice Victoria Kogut z klasy 4 AT oraz Daria Rozmus z klasy 4 BT reprezentowały szkołę w etapie okręgowym X Olimpiady Wiedzy o Turystyce, której tegoroczne hasło brzmiało: „Turystyka miejska – w miejskiej dżungli”. Corocznym organizatorem współzawodnictwa jest Uniwersytet Łódzki. W tym roku okręgowa rywalizacja miała miejsce w Zespole Szkół nr 3 we Wrocławiu.

Olimpiada odbywała się w tym samym czasie we wszystkich województwach, trwała 150 minut i składała się z etapu pisemnego oraz praktycznego.

Uczniowie z najwyższą punktacją z całej Polski zostaną zakwalifikowani do etapu ogólnopolskiego. Mamy nadzieję, że – tak jak w zeszłym roku – nasi przedstawiciele również znajdą się w szczęśliwej trzydziestce.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Skip to content