Wyniki  konkursu „Przyroda w obiektywie”!

Dziękujemy za wszystkie wspaniałe zdjęcia. Trzeba przyznać, że trudno było wybrać te najpiękniejsze. Okazuje się, że aby odkrywać dziką przyrodę, wystarczy czasem poobserwować najbliższą okolicę. Bez względu na to, czy plenerem były lasy, łąki, ogrody czy góry, wszystkie fotografie łączyło jedno – to samo wnikliwe spojrzenie na otaczający nas świat!  Co może stanowić pierwszy krok do podjęcia działań na rzecz jego ochrony. Przypomnijmy, że w tym roku konkurs odbywał się pod hasłem „Chrońmy klimat – ocalmy przyrodę”.           

Szczególne gratulacje dla zwycięzców konkursu:

I miejsce: Franciszek Szefer 3aLO

II miejsce: Zuzanna Turzyńska  2aLO

III miejsce: Maciej Prokopczak  2aLO

Ponadto wyróżnienia otrzymali:

Bartosz Bobiński 2AP, Przemysław Steciuk 3aLO, Tomasz Lemiszewski 3aLO

Zdjęcia uczestników konkursu można zobaczyć w holu szkoły przy salach 28 – 32. Po zakończeniu wystawy będzie można je nadal oglądać w sali 29. Jednocześnie zachęcam już teraz do zaplanowania udziału w kolejnej edycji konkursu  za rok. Pora wakacji jest okazją do podglądania przyrody również z obiektywem.

Skip to content