Wyniki IV edycji Konkursu Topograficznego o Lubinie

Konkurs Topograficzny odbył się 1 czerwca 2024 roku śpieszymy się z powiadomieniem o tym wydarzeniu, ponieważ wakacje tuż- tuż… Oto jego wyniki:

I miejsce Paulina Biegaj z klasy IV AG

II miejsce Bartosz Marzec z klasy II BL

III miejsce Nikola Dopierała z klasy II ZK

Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom i oczywiście zwycięzcom, którzy znają prawie wszystkie tajemnice architektoniczne i przyrodnicze skrywane przez nasze miasto.

I edycja konkursu odbyła się w przerwie pandemii miała zachęcić uczniów naszej szkoły do spacerów, jednocześnie miał on zachęcić do pobudzania własnej ciekawości, rozwijania zainteresowań tym co znajduje się w bliskim naszym otoczeniu, by zapuścić w końcu głębokie korzenie, co należy rozumieć, że będziemy bardziej z naszym miastem związani. Wycieczka po Lubinie to też alternatywa telefonu komórkowego, do którego jesteśmy już nadto przyzwyczajeni. Zapraszamy na V edycję konkursu w przyszłym roku.

Z turystycznym pozdrowieniem dla wszystkich i z życzeniami ciekawych pomysłów na zdrowy, twórczy wypoczynek wakacyjny związany z krajoznawstwem.

I na końcu mała foto -zagadka.

Skip to content