Wycieczka do Trójmiasta

W dniach od 18 do 20 października 2021 klasy 2A i 3C wybrały się na wycieczkę do Trójmiasta. W pierwszej kolejności odwiedziliśmy Muzeum Stutthof – obóz koncentracyjny w Sztutowie. Wszyscy byli bardzo poruszeni historią opowiedzianą przez przewodników. W poniedziałek wieczorem zwiedzaliśmy Gdańsk. Wtorek był natomiast bardzo aktywny. Odwiedziliśmy Adventurepark w Gdyni, gdzie pokonywaliśmy przeszkody w parku linowym, graliśmy w paintball oraz piekliśmy kiełbaski na ognisku. W drodze powrotnej odwiedziliśmy Sopot i spacerowaliśmy po plaży podziwiając widoki. Ostatniego dnia udaliśmy się na Bowling, gdzie trwały intensywne zmagania drużyn o cenne punkty. Pogoda była świetna, wyjazd udany, a my wróciliśmy bogatsi o wiele cennych wspomnień.

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content