VIII WROCŁAWSKI KULINARNY RAJD MŁODYCH MISTRZÓW

RAJD MŁODYCH MISTRZÓW

Dnia 27.10.2023r. w Haston City Hotel we Wrocławiu  odbył się VIII Wrocławski Kulinarny Rajd Młodych Mistrzów.
Naszą szkołę reprezentowały trzy dwuosobowe drużyny: Przemysław Soszyński i Milena Piwowar kl.2AG, Maciej Papiernik kl.3ZMK i Oliwia Tomulik kl.2AG oraz Aleksandra Gawron i  Wioletta Szczepaniak kl.3ZMK. Wszystkie drużyny zakwalifikowały się do ścisłego finału, podczas którego musieli przygotować danie główne z wykorzystaniem piersi z kaczki ze skórą, świeżej gruszki, świeżej śliwki i masła… co brzmi przepysznie🤩
 Nad prawidłowym przebiegiem zmagań konkursowych czuwało Jury w doborowym składzie.
 Ekspertami oceniającymi efekty pracy kucharzy byli: Jerzy Pasikowski, Robert Sowa, Marcin Budynek, Giancarlo Russo, Kurt Scheller, Wiesław Bober, Theofilos Vafidis, Wojciech Harapkiewicz, Mateusz Jarosławski oraz Karol Okrasa,  jako juror prowadzący.
Gratulujemy wszystkim uczniom startującym w tak prestiżowym konkursie🧡. Jest w Was kulinarna moc❗️

Skip to content