PING – Potyczki Informatyczne Nowej Generacji

PING – Potyczki Informatyczne Nowej Generacji

Konkurs dla licealistów i uczniów technikum

Serdecznie zapraszamy uczniów szkoły zainteresowanych informatyką i programowaniem do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie WI PING, organizowanym przez Wydział Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Laureaci konkursu, którzy są tegorocznymi lub przyszłorocznymi maturzystami, uzyskają 100% punktów przy rekrutacji na Wydział. Pierwszy etap rozgrywany zdalnie kończy się 10 listopada 2023 r. o godz. 12:00 – do tego czasu można dołączać do konkursu.

Drugi etap to także zdalna rywalizacja, natomiast finał odbywa się w siedzibie Wydziału Informatyki, zaś wręczenie nagród ma miejsce następnego dnia w połączeniu z konferencją r@bbit. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela Jacek Klimaszewski jklimaszewski@zut.edu.pl

Z wyrazami szacunku
Komisja organizacyjna konkursu PING

PING – Potyczki Informatyczne Nowej Generacji
Skip to content