VIII OLIMPIADA WIEDZY O TURYSTYCE ETAP OKRĘGOWY

25.02.2021 nasza szkoła miała przyjemność zorganizować okręgowy etap VIII Olimpiady Wiedzy o Turystyce pod patronatem Uniwersytetu Łódzkiego. Hasłem przewodnim tegorocznej olimpiady jest „Turystyka i zdrowie”. Szkołę na tym etapie reprezentowały uczennice klasy 4AT Aleksandra Konieczna oraz Natalia Lubczyk, które miały w trakcie 150 minut rozwiązać test wyboru 40 pytań oraz opracować program imprezy turystycznej wraz z jej kalkulacją.

W składzie Komisji Okręgowej VIII Olimpiady Wiedzy o Turystyce znaleźli się: adiunkt Uniwersytetu Łódzkiego dr Marzena Makowska-Iskierka (Przewodnicząca Komitetu Okręgowego), nauczycielki ZS Nr2 w Lubinie: Patrycja Fiszer (Sekretarz Olimpiady) oraz Ewa Waśniewska (Członek Komisji).

Trzymamy kciuki za uczennice, życząc im sukcesów i przejścia do etapu centralnego OWoT.

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content