Konkurs Wiedzy o Rosji

Białe Noce

W piątek 26.02.2021 r. odbył się w Naszej szkole konkurs wiedzy o Rosji, którego organizatorami byli: Samorząd Województwa Dolnośląskiego oraz Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu. Celem konkursu było propagowanie wiedzy o Rosji i partnerskim Obwodzie Leningradzkim. W etapie szkolnym wzięło udział 7 uczniów naszej szkoły z klas 2AT, 2BT, 2AL, 2AE oraz 3HT. Zwycięzcą etapu szkolnego konkursu został Gracjan Świetlicki z klasy 2AL, drugie miejsce zajęła Natalia Kacprzyk z klasy 3HT, a na trzeciej pozycji uplasowała się Julia Kamińska z klasy 2AE.

Zwycięzcą gratulujemy, a pozostałym uczniom dziękujemy za udział i zainteresowanie konkursem.

Nauczyciele przedmiotów turystycznych oraz geograficzno-historycznych.

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content