Dzień kolorowej skarpetki

21 marca obchodziliśmy Dzień Kolorowej Skarpetki – Światowy Dzień Zespołu Downa.

Kolorowe skarpetki to symbol solidaryzowania się z chorymi na Zespół Downa. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły chętnie przyłączyli się do akcji . Tego dnia założyli kolorowe skarpetki, oczywiście nie do pary, miało to przypomnieć społeczeństwu, że między nami żyją osoby, które na co dzień zmagają się z poczuciem odrębności i niedopasowania.
Poniżej prezentujemy tylko część nadesłanych zdjęć i dziękujemy WSZYSTKIM którzy przyłączyli się do akcji .

Pozdrawiamy pedagodzy szkolni.

Dzień kolorowej skarpetki - Galeria zdjęć

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content