Turniej Strzelecki Klas Mundurowych

Turniej Strzelecki Klas Mundurowych

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, w dniu 04 listopada 2021 odbył się Turniej Strzelecki Klas Mundurowych Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie. Turniej odbył się na strzelnicy Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie.

Dodatkowo w ramach turnieju wszystkie klasy wzięły udział w szkoleniu z zakresu:

  • TCCC;
  • terenoznawstwa;
  • ćwiczeń praktycznych;
  • budowy broni.

Pieczę nad przebiegiem szkoleń i turnieju sprawował Pan Damian Zima.

Zwycięzcami konkursu strzeleckiego zostali:

  • Klasa 3A – Izabela Tymczyszyn, Kamil Sobków
  • Klasa 3D – Julia Zalega, Krystian Łukasiewicz
  • Klasa 2A – Natalia Wiśniewska, Łukasz Szwajkowski
  • Klasa 1A – Emilia Doberstein, Bartosz Rewers

Wybrano również najlepszego strzelca całego turnieju. W kategorii chłopców zwyciężył uczeń klasy  2A Łukasz Szwajkowski. natomiast w kategorii dziewcząt zwyciężyła uczennica klasy 3A Izabela Tymczyszyn.

Skip to content