Zajęcia w Świętoszowie

Zajęcia w Świętoszowie

21 października 2021 roku kolejny raz klasy mundurowe – 3a, 3d, 2a brały udział w specjalistycznym szkoleniu z zakresu Edukacji Mundurowej. Tym razem mieliśmy okazję doskonalić umiejętności z zakresu szkolenia strzeleckiego, taktyki i terenoznawstwa. Przy zmiennej pogodzie uczyliśmy się zasad celowania, wykorzystywania przyrządów optycznych, rzutu granatem z różnych postaw, działań taktycznych pojedynczego żołnierza oraz sekcji dwu- i czteroosobowej, sygnałów dowodzenia, maskowania. Cały dzień zajęć był bardzo intensywny i ku naszemu zaskoczeniu, minął szybko.

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content