Śniadanie z Masterchefem

Naszą szkołę po raz kolejny odwiedziła uczestniczka programu Master Chef – Pani Ewelina Stanek. Ta pełna pasji propagatorka zdrowego żywienia dzieliła się z naszymi uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem podczas interesujących warsztatów śniadaniowych. Uczniowie klas 2 HA i 2 HB mieli okazję zapoznać się ze współczesnymi trendami i nowinkami kulinarnymi. Zdrowa i nowoczesna kuchnia to podstawa śniadań hotelowych, które nasi uczniowie będą mieli okazję przygotowywać już podczas tegorocznych praktyk zawodowych. Po takich warsztatach będzie to dla nich bułka z masłem Pyszności w postaci naleśników z czekoladą i mango, omletu francuskiego z warzywami oraz energetycznego koktajlu szpinakowego smakowały zarówno uczniom, jak i Dyrekcji. A soczysty kurczak z tymiankiem i lazurowy ser lawendowy przypadły bardzo do gustu Paniom Asiom – Kulesza, Szponarskiej i Politowicz, pod okiem których te warsztaty się odbywały.

Ufamy, że ta pyszna współpraca zaowocuje kolejnymi fascynującymi spotkaniami w pracowni śniadaniowej.

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content