Konkurs wiedzy o austrii

Nauczyciele języka niemieckiego zachęcają do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Austrii – ÖSTERREICH OHNE GEHEIMNISSE.  Na stronie naszej szkoły w zakładce Uczeń – Poliglota (język niemiecki) został zamieszczony dokument z 20 pytaniami ilustrowanymi zdjęciami oraz karta odpowiedzi. Należy wydrukować tylko kartę odpowiedzi, podpisać ją i zaznaczyć na niej właściwą odpowiedź: A, B, C lub D.

Wypełnioną kartę należy dostarczyć do sali 132 do pani Agnieszki Droździak w terminie do 15 października  2020r. Nagrody zostaną przyznane  16.10. na długiej przerwie w sali 132.

 

Link do strony: https://zs2lubin.pl/index.php/uczen/jezyk-niemiecki/

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content