Porozumienie pomiędzy CCC S.A. a Zespołem Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie podpisane

CCC S.A.

W trosce o jakość kształcenia w branży poligraficznej oraz konkurencyjność absolwentów Technikum nr 2 w Lubinie na rynku pracy 8 kwietnia 2022 r. podpisano porozumienie z jedną z największych europejskich spółek w segmencie obuwia
CCC S.A.

Celem porozumienia jest nawiązanie współpracy pomiędzy CCC S.A. a Zespołem Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie w zakresie promowania i realizacji kształcenia zawodowego uczniów kształcących się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej oraz prowadzenie wspólnych przedsięwzięć znajdujących się w obszarze zainteresowań stron.

CCC to najmodniejsze buty, najbardziej stylowe torby, funkcjonalne plecaki oraz gustowne akcesoria, teraz także w segmencie odzieżowym – fashion. W sklepach spółki królują marki dla prawdziwych entuzjastów stylu: Gino Rossi, Lasocki, Jenny Fairy, Sprandi, DeeZee, Badura, Quazi, Rage Age, Simple, Togoshi i Americanos. Design, wzornictwo i innowacyjność – jest tym, co wyróżnia produkty tworzone przez projektantów grupy. CCC S.A. wspierając rozwój kariery zawodowej młodych ludzi, uruchomiła specjalną inicjatywę DesignHUB. Jednym z elementów programu jest współpraca z partnerskimi placówkami edukacyjnymi, w ramach której spółka organizuje praktyki zawodowe, warsztaty i wizyty studyjne. Kadra merytoryczna CCC zrealizuje również cykl tutoringu oraz weźmie udział we wzbogacaniu programów edukacyjnych szkoły pod kątem praktycznych aspektów i kompetencji „fashion”.

Podpisane porozumienie znakomicie wpisuje się w realizację strategii rozwoju Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Wyżykowskiego w Lubinie.

Skip to content