Ogólnopolska akcja XI Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Po raz czwarty klasy mundurowe naszego liceum zaangażowały się w ogólnopolską akcję XI Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera.

Przez kilka dni wolontariusze prowadzili akcję na terenie marketu Netto. Zbierali żywność oraz kosmetyki i produkty chemiczne dla kombatantów z okresu II wojny światowej. Zbiórkę prowadzimy też do 10 grudnia na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie. W ten sposób chcemy okazać wdzięczność oraz uczcić pamięć tych, którzy walczyli za naszą ojczyznę. Wspieramy żołnierzy polskich, którzy walczyli na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w czasie wojny jak i po jej zakończeniu oraz osoby represjonowane przez PRL!

Potrzebne są artykuły żywnościowe np.: herbata, kawa, żywność w puszkach, ryż, makaron,
oraz artykuły chemiczne np. szampony, płyny do kąpieli, pasta do zębów i inne środki czystości.
Zebrane produkty można przynosić do sali nr 31 do 10 grudnia!

Skip to content