Święty Mikołaj w Rodzinnym Domu Dziecka „BAJKA”

Wczoraj, tj. 6 grudnia, w Rodzinnym Domu Dziecka „BAJKA” miało miejsce wielkie, magiczne wydarzenie. Dzieci odwiedził Święty Mikołaj w asyście cudownych pomocników – wolontariuszy z Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie. Mali mieszkańcy „BAJKI” byli zachwyceni wizytą gości, a przede wszystkim workami pełnymi prezentów. Święty Mikołaj dobrze wiedział, gdzie mieszkają grzeczne dzieci. Wspólnym zdjęciom, zabawom i słodkościom nie było końca. Dziękujemy Mikołajowi, wolontariuszom, ciociom z „BAJKI” za magiczny czas. Dziękujemy dzieciom z „BAJKI” za piosenki, życzenia świąteczne i radość, którą nam dają.

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content