Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Dzień Wolontariusza

Dnia 5 grudnia obchodziliśmy, jak co roku, Międzynarodowy Dzień Wolontariusza! Wszystkim naszym Wolontariuszom składam najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania – dziękuję za Waszą bezinteresowną działalność. Życzę Wam dużo zdrowia, szczęścia i radości w życiu, którym tak chętnie dzielicie się z innymi. Niech wolontariat nadal będzie źródłem Waszej wewnętrznej satysfakcji, a wdzięczność i uśmiech tych, którym poświęcacie swój czas, niech motywuje Was do dalszego działania. Za dobre serce, gotowość, oddanie, chęć i wolę służenia innym w każdej sytuacji, bez względu na okoliczności bardzo dziękuję!

Opiekun Szkolnego Wolontariatu, Violetta Pajdzik.

Z tej okazji miło mi poinformować, że Wolontariuszem roku 2021 zostali Julia Zalega, uczennica kl. 3 d LO i Bartłomiej Kownacki, uczeń kl. 3 a LO. Starosta Lubiński, Pan Adam Myrda nagrodził Julię i Bartka honorową statuetką i dyplomem, które w jego imieniu wręczyła im przewodnicząca Rady Powiatu, Pani Jadwiga Musiał. Jeszcze raz gratuluję Julii i Bartkowi, jak i wszystkim pozostałym wolontariuszom, którym Pan Starosta przekazuje podziękowania na moje ręce.

Skip to content