Wyniki konkursu Turystycznego

„PODRÓŻ KULINARNA DOOKOŁA ŚWIATA”

Z okazji światowych Dni Turystyki został zorganizowany w naszej szkole konkurs pt.: „Podróż kulinarna dookoła świata”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas turystycznych, którzy stworzyli prezentacje na temat wybranych kuchni świata. Zwycięzcą konkursu został Aleksander Kopczyński z klasy 2 AT otrzymując nagrodę główną, którą było zaproszenie do restauracji Pan Cogito w Lubinie. Wyróżnieni zostali również uczniowie: Ewa Honczaryk (kl. 2BT), Marta Misiarz (kl. 2AT) oraz Dawid Kowalczyk (kl. 2AT), którzy otrzymali piękne atlasy o tematyce turystycznej

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Wyniki konkursu Turystycznego - Galeria zdjęć

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content