Relacja z wyjazdu Koła Turystyczno-Krajoznawczego do Świdnicy

Wyjazd Koła Turystyczno-Krajoznawczego do Świdnicy

Dnia 03.04.2022 członkowie Koła Turystyczno-Krajoznawczego działającego przy Zespole Szkół nr 2 w Lubinie odwiedzili Świdnicę. Mimo chłodnej jak na kwiecień pogody wycieczka udała się nad wyraz. Zwiedziliśmy XVII-wieczny Kościół Pokoju, Katedrę pw. św. Stanisława i św. Wacława, miejski rynek wraz z wieżą ratuszową z której rozpościerał się piękny widok na górę Ślężę i góry Sowie. Humory dopisywały przez cały czas, a odwiedzone atrakcje zrobiły na nas ogromne wrażenie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wycieczki i już teraz serdecznie zapraszamy na kolejny wyjazd, który odbędzie się 24.04.2022 (oczywiście niedziela 😄). Tym razem celem naszej wyprawy będzie Bardo i otaczające je góry.

Do zobaczenia na szlaku!

Skip to content