Wycieczka do Energylandii

„Adrenalina daje nam szczęście,
bo dzięki niej zapominamy, że żyjemy..”

Na szkolnej wycieczce 10 maja 2018 roku mogliśmy przełamać swoje słabości jednocześnie dobrze się bawić i przeżyć ciekawą przygodę z dozą adrenaliny. Z naszymi paniami Magdaleną Kaliską-Drozd, Beatą Hawrysz i Joanną Tyrpak odwiedziliśmy ENERGYLANDIĘ, największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, Energylandia jest na rynku zaledwie od 3 lat – jednak mnogość atrakcji, atmosfera i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy. Dla każdego można było znaleźć coś ciekawego od strefy relaksu na basenie po ekstremalna przygodę na torze Formuły 1.

Słowa tego nie opiszą zapraszamy na relacje filmową …

Wycieczka do Energylandii - galeria zdjęć
Skip to content