Wizyta w Hotelu Europa

4 stycznia 2019 r. uczniowie klasy 1 HT wraz z opiekunami: panią Joanną Politowicz oraz panią Magdaleną Kozicką – Dygdałowicz odwiedzili, w ramach lekcji zawodoznawczej, Hotel Europa *** w Lubinie. Podczas wizyty w hotelu uczniowie zdobyli nowe doświadczenia – poznali zasady funkcjonowania obiektu hotelarskiego w praktyce. Zdobyli wiedzę dotyczacą przygotowywania śniadań, przygotowywania przyjęć okolicznościowych, sprzątania pokoi, wyposażenia pokoi oraz zasad współpracy pomiedzy hotelem, a biurem podroży.
Spotkanie przebiegło w bardzo milej atmosferze. Uczniowie jak i nauczyciele odbyli cenną lekcję, a wiedza którą zdobyli jest bezcenna.
Dziękujemy właścicielom i pracownikom Hotelu Europa *** w Lubinie za gościnę.

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content