Warsztaty dla gimnazjalistów z Gimnazjum Nr 5

7 czerwca 2018 r. gościliśmy  w naszej szkole uczniów klasy drugiej Gimnazjum nr 5 w Lubinie wraz
z wychowawcą panią Martyną Ignatowicz-Sołtys.
Panie K. Kruczek i I. Wiśniewska przeprowadziły dla nich zajęcia komputerowe z obsługi programów magazynowo-kadrowych.
Uczniowie wzięli również udział w warsztatach turystycznych podczas, których uczestniczyli w lekcji dotyczącej obsługi i organizacji imprez turystycznych
ze szczególnym uwzględnieniem pracy w charakterze animatora czasu wolnego. Warsztaty prowadzili uczniowie klas turystycznych wraz z nauczycielami panią Magdaleną Dygdałowicz oraz panem Andrzejem Kamińskim. Na koniec goście zwiedzali bazę dydaktyczną szkoły. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Warsztaty dla gimnazjalistów z Gimnazjum Nr 5 - galeria zdjęć