Warsztaty animacji czasu wolnego

Warsztaty animacji czasu wolnego

22.03.2024 (piątek) uczniowie Naszej szkoły z klasy 5 AT, z okazji Dnia Wiosny odwiedzili niepubliczne przedszkole Planeta Zdrowia znajdujące się przy ul. Szpakowej, gdzie uczestniczyli w warsztatach animacji czasu wolnego. Uczniowie mieli okazję w praktyce sprawdzić czego nauczyli się podczas przedmiotu: animacje czasu wolnego, modelując zwierzątka z balonów, malując twarze dzieci oraz prowadząc dla nich gry i zabawy. Młodzież spędziła kilka godzin w przedszkolu z wszystkimi grupami dzieci w wieku od 2-6 lat wcielając się w rolę animatorów za co zostali nagrodzeni od każdej grupy ślicznymi upominkami. Dziękujemy za zaangażowanie: dzieciom, pracownikom przedszkola a przede wszystkim Dyrekcji przedszkola za umożliwienie poprowadzenia zajęć w innych warunkach aniżeli klasa szkolna. 

Skip to content