Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Olimpiada Zwolnieni z Teorii
„Dwie uczennice z naszej szkoły, Wiktoria Wołowiec i Wiktoria Cader z klasy 2 AG, wraz z koleżankami z 1 LO, postanowiły zrealizować projekt o nazwie „healED” w ramach ogólnopolskiej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Projekt dotyczy zaburzeń odżywiania wśród nastolatków oraz sposobów radzenia sobie z nimi. Projekt promuje zdrowy styl życia, a na swoich mediach społecznościowych dziewczęta umieszczają wiele zdrowych przepisów kulinarnych, przydatnych linków i wpisów o tym, jak sobie radzić z problemem z odżywianiem i gdzie szukać wsparcia. Artykuł na temat projektu i wywiad z naszymi uczennicami pojawił się w ubiegłym tygodniu w gazecie zMiedzi. Aktualnie w ramach projektu dziewczęta przeprowadzają rozmowy ze specjalistami i dietetykami oraz organizują zbiórkę pieniężną na cel promocji zdrowia i profilaktyki zaburzeń odżywiania. Link do artykułu, projektu oraz zbiórki znajdziecie w linkach poniżej oraz na szkolnym Facebook’u. Zachęcamy do wsparcia projektu!”
 
Link do projektu:
Skip to content