Victoria Kogut finalistką IX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce

Victoria Kogut

W dniach 6-9.04.2022 r. Victoria Kogut z klasy 3 AT reprezentowała naszą szkołę w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce, który odbył się w Smardzewicach koło Łodzi.

Zgodnie z regulaminem olimpiady etap centralny składał się z eliminacji i finału. Podczas eliminacji zadanie uczestników polegało na rozwiązaniu testu, złożonego z 40 zadań sprawdzających wiedzę i umiejętności z zakresu turystyki. Następnie należało przedstawić przygotowaną przez siebie prezentację multimedialną, związaną z tematem przewodnim zawodów, którym w tym roku była „Turystyka kwalifikowana – pasje i możliwości”.

Victoria otrzymała tytuł finalistki IX Olimpiady Wiedzy o Turystyce, w związku z czym została zwolniona z etapu pisemnego swojego egzaminu zawodowego.

Gratulujemy sukcesu i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Victoria Kogut
Uczennica naszej szkoły finalistką IX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Turystyce
Skip to content