II Edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego „Trzech Generałów”

Trzech Generałów

W najbliższy piątek mamy zaszczyt zaprosić na drugą edycję Międzyszkolnego Konkursu Historycznego, który dotyczyć będzie życia i działalności trzech polskich generałów: Andersa, Sosabowskiego i Maczka. W minionym roku szkolnym konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. I tym razem wiele szkół średnich z naszego regionu weźmie w nim udział. Na wszystkich uczestników czekają: miła atmosfera, wyjątkowe nagrody i smaczny poczęstunek.

Start:
1 grudnia 2023 r. o godzinie 10.00

Miejsce:
Aula Zespół Szkół nr 2 im. J. Wyżykowskiego w Lubinie ul. Szpakowa 1

Organizatorzy:
Zespół Szkół nr 2 im. J. Wyżykowskiego w Lubinie
Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Lepsza Przyszłość
Starostwo Powiatowe w Lubinie
Muzeum Historyczne w Lubinie

Projekt współfinansowany ze środków Starostwa Powiatowego w Lubinie.

Trzech Generałów
Skip to content