Sposoby uczenia się

Szanowni Uczniowie,

w obliczu zaistnienia niespodziewanych okoliczności, w których się wszyscy znaleźliśmy, a które dotyczą rozwoju sytuacji epidemicznej w naszym kraju, w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, jako Zespół Psychologiczno-Pedagogiczny proponujemy i zachęcamy, by zaznajomić się z podanymi poniżej materiałami, mającymi ułatwić Wam proces adaptacji w nowych okolicznościach i sytuacji, jakimi jest nauka własna i konsultacje wspierane przez e-learning. Są to:

• Pamięć i mnemotechniki sposoby uczenia sięwww. ore.edu.pl
  • Skuteczna nauka w 3 podstawowych krokachwww.szybkanauka.pro
  • Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki – Ośrodek Rozwoju Nauki – www.youtube.com,
  • Psychotest: Czy umiesz gospodarować czasem?www.tygodnikprzegląd.pl
  • Koronawirus – jak radzić sobie ze stresem – psycholog tłumaczy – artykuł www.polskatimes.pl
  •  Porady i konsultacje indywidualne z pedagogami szkolnymi, w zależności od potrzeb uczniów oraz rodziców przy wykorzystaniu e-dziennika.

Ze swej strony życzymy wszystkim zdrowia oraz świadomej dbałości o bezpieczeństwo nasze i naszych najbliższych.

Pedagodzy szkolni w ZS Nr 2 w Lubinie

21 października 2021 r.