Relacja z Dnia Otwartego

NAPISALI O NAS  

KLIK >> NASZEMIASTO.PL << KLIK

Około 350 uczniów ostatnich klas podstawówki i gimnazjum odwiedziło dzisiaj naszą szkołę w ramach Dnia Otwartego.Spacerując ,,Szpaczym szlakiem” odwiedzali pracownie, rozmawiali o kierunkach, uczestniczyli w proponowanych warsztatach, grach, zabawach i oczywiście posilali się wspaniałymi wyrobami naszych kochanych „gastronomów”. Liczymy, że tak ogromne zainteresowanie i wspólny wysiłek nas wszystkich aby ostatecznie pierwszym wyborem zostało ZS 2ie pójdzie na marne. Do zobaczenia we wrześniu!!!!!!!!!!!

Technik Organizacji Turystyki

Tak było w sali 113

Zdjecia p. J. Borek

Zdjęcia p. E. Kotlińskiej 

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content