Ahoj Przygodo! Turystyka i rekreacja – ścieżki kariery

W piątek 5 kwietnia w auli naszej szkoły p. Joanna Gwóźdź zorganizowała prelekcję pt. „Ahoj Przygodo! Turystyka i rekreacja – ścieżki kariery.”, którą poprowadziła p. Małgorzata Maślejak – absolwentka geoturystyki na AGH w Krakowie, podróżniczka, rezydentka, animatorka oraz przewodniczka w jednej osobie. Nasza prelegentka opowiadała o swoich wojażach do egzotycznych krajów oraz o wachlarzu możliwości zatrudnienia w branży turystycznej. Uczniowie z klas: 2AT, 3AT oraz 1HT mieli również okazję zobaczyć zdjęcia i filmy z podróży po Azji czy Rodos oraz przekonać się, jak istotna jest nauka języków obcych w kontekście wyjazdów zagranicznych. Miejmy nadzieję, że prezentacja p. Małgorzaty stanowiła dużą dawkę inspiracji i pokazała, jakie perspektywy zawodowe otwierają się przed uczniami po ukończeniu naszego technikum.

Skip to content