Rekrutacja uzupełniająca do projektu „Europejskie praktyki zawodowe III”

Informujemy, że rozpoczynamy   rekrutację  uzupełniającą  dla uczniów naszej szkoły, którzy pojadą na  zagraniczne praktyki zawodowe  realizowane  w ramach projektu „Europejskie praktyki zawodowe III”.  Do udziału  zapraszamy uczniów klas II  – IV uczących się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa i technik  logistyk.

W tym roku szkolnym praktyki odbędą się w Hiszpanii i we Włoszech.

Zapraszamy również  uczniów kształcących się w zawodzie technik ekonomista!

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać w sekretariacie uczniowskim oraz u  p. E. Waśniewskiej (sala 119).

Wypełnione dokumenty rekrutacyjne należy przynieść do piątku – 6.12.2019 r. do sali 119.

Wszelkich szczegółowych wyjaśnień udziela p. Ewa Waśniewska.

Skip to content