Lekcja żywego języka – Live class

4 grudnia 2019 roku uczniowie klas 3aE i 3bL pod opieką pani Agnieszki Droździak wzięli udział w niecodziennej lekcji języka angielskiego zorganizowanej przez wydawnictwo Pearson oraz BBC. Projekt ten jest skierowany do uczniów szkół średnich na całym świecie, którzy mają unikalną okazję uczestniczenia we wspólnych zajęciach na żywo. Lekcję poprowadził Amerykanin John Wolf  a tematem było lokalne jedzenie i targi. W czasie zajęć uczniowie obejrzeli film o bazarze z jedzeniem, jednym z tysiąca w Meksyku, rozwiązywali quizy, odpowiadali na pytania oraz rozmawiali z uczestnikami z zagranicy na temat lokalnych potraw. Uczniowie z entuzjazmem wykonywali wszystkie zadania i chętnie udzielali odpowiedzi do mikrofonu. Była to doskonała motywacja do dalszej nauki języka angielskiego.

Skip to content