Przysmaki wielkanocno-wiosenne w wykonaniu klasy 1AG

Przysmaki wielkanocno-wiosenne

Klasa 1AG wykonała w środę na pracowni przysmaki wielkanocno – wiosenne. Są to bardzo smaczne i proste przepisy, które smakują obłędnie. Zrobili m. in. gniazdka z ciasta francuskiego ze szpinakiem i jajkiem na górze, torcik wafelkowy, zajączki wielkanocne z ciasta drożdżowego, które nieco się rozrosły przez co zyskały śmieszny wygląd hipopotamów lub chomików ale nadal były przepyszne😂. Największym hitem zostały wielkanocne kurki z bananów, w masie z mascarpone, obtoczone wiórkami kokosowymi i ciasteczkami. Przez dodanie elementów jakimi były oczka, żelki oraz dzioby z migdałów wyszło pięknie i jeszcze bardziej zachęcająco do spożycia.

Wesołych i smacznych świąt od klasy 1AG !

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content