Projekt “Archipelag Skarbów”

Dnia 16.10.2019 r. w Zespole Szkół Nr 2 im . Jana Wyżykowskiego w Lubinie, odbędzie się pierwsza część programu w ramach profilaktyki zintegrowanej pt. „Archipelag skarbów” – szerokie spojrzenie, skuteczne rozwiązania. Projekt w całości oparty jest na modelu profilaktyki zachowań ryzykownych, skierowany jest do młodzieży w wieku 14-16 lat. Objęty został patronatem przez Fundację KGHM S.A. Koordynatorami projektu na terenie Zespołu Szkół Nr 2 w Lubinie są pedagodzy szkolni: Pani Beata Hawrysz i Pani Agnieszka Sabat – Żełobowska.

ARCHIPELAG SKARBÓW – INFORMACJA O PROGRAMIE – PROJEKT KGHM

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content