PRAWYBORY DO PARLAMENTU

9 października w naszej szkole odbędą się prawybory do parlamentu . Jest to ogólnopolska akcja Centrum Edukacji Obywatelskiej, której celem jest wyrobienie wśród młodych ludzi nawyku korzystania z praw wyborczych. Bez względu na wiek możesz przyjść w środę do auli w godz. 8:00-14:00, odnaleźć się na liście i oddać głos na jeden z zarejestrowanych komitetów. Niezbędny jest dowód tożsamości ze zdjęciem: legitymacja, identyfikator lub inny.W akcji bierze udział około 1000 szkól – liczymy na wysoką frekwencję.

O szczegółach akcji dowiesz się też na Facebooku szkoły, od komitetu organizacyjnego czyli uczniów klasy IV AG i p. Renaty Zujewicz /sala 111/.

Zapraszamy do wspólnej akcji!

 

  

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content