Poznaliśmy się lepiej

15 października, klasy: 1A mundurowa, 1AG i 1HA, w towarzystwie opiekunów, wyjechały do Przesieki, by w „Zielonej Gospodzie” poznać się jako grupa. Okazji do zacieśniania relacji było wiele. Już pierwszego wieczoru, po kolacji, odbyła się dyskoteka. Wspólna zabawa przy gorących rytmach dała wszystkim energię, by następnego dnia podjąć nowe wyzwania.
W sobotę 1HA wybrała się na długi spacer, żeby przy sprzyjającej pogodzie podziwiać piękne widoki, zafundowane przez naturę w postaci Karkonoszy. 1AG postanowiła zobaczyć Kalevalę – umiejscowioną w sercu gór, lapońską wioskę, gdzie można było zwiedzić domek Muminków, zobaczyć renifery.
W tym samym czasie 1A pracowała pod okiem instruktora, który uczył musztry, ćwiczył z podopiecznymi wszystko to, czego znajomością musi się wykazać uczeń klasy mundurowej. Nie było łatwo!
Po kolacji, przy ognisku można było upiec kiełbasę, a po posiłku pośpiewać razem mundurówką.
W niedzielę poszliśmy zobaczyć Wodospad Podgórnej, zrobić tam trochę pamiątkowych zdjęć, aby przed powrotem do domu, zjeść obiad i podsumować wyjazd.

To był dobry weekend!

Skip to content