Pożegnanie klas maturalnych

Pożegnanie klas maturalnych

Pożegnanie klas maturalnychDzisiaj uroczyście zakończył się rok szkolny dla naszych maturzystów. Dyrekcja i wychowawcy klas wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, stypendia oraz nagrody dla najlepszych uczniów za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Rozdano też nagrody specjalne za szczególne osiągnięcia sportowe. Nagrodę dla Ucznia Roku odebrała Paulina Lis z kl. 4 PL, Sportowcem Roku została Amelia Parzyńska z kl.4 PL, a nagroda za najwyższą frekwencję przypadła Agnieszce Nędzewicz z kl. 3B. Nagrodzono również uczniów, którzy aktywnie pracowali w szkolnym Wolontariacie i wielu innych. Specjalne podziękowania odebrali też rodzice najlepszych uczniów. Uroczystość uświetnił występ artystyczny.

Drodzy Maturzyści, mamy nadzieję, że chwile spędzone w naszej szkole pozostaną na długo w Waszej pamięci. Życzymy wszystkim powodzenia na egzaminach maturalnych, sukcesów w dalszej nauce i mądrych wyborów w dorosłym życiu.

Skip to content