Otrzymaliśmy podziękowanie od organizatorów akcji „Szlachetna paczka”

Ogrom paczek zadziwił panią Barbarę. Wielki uśmiech zagościł na jej twarzy podczas otwierania pudeł, gdzie były artykuły chemiczne, w tym kosmetyki dla kobiet. Chwila rozmowy z darczyńcą była wzruszająca. Pani Basia przytuliła nas wszystkich i z całego serca podziękowała za okazaną dobroć.
Dzięki tej akcji pani Basia i Ola mogą mieć udane święta. Popłynęły życzenia od pani Krzysztofy Romanowskiej, wolontariuszki Szlachetnej Paczki, dla wszystkich Darczyńców z Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie : wesołych świąt Bożego Narodzenia, rychłego spełnienia każdego marzenia, ciepła, wiary i życzliwości, a w Nowym Roku samych pomyślności. 

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content