Czy wiecie, że…Nasi uczniowie w finale konkursu matematycznego KOMA

Nasi uczniowie w finale konkursu matematycznego KOMA

Czy wiecie, że odcinek ma tyle samo punktów co prosta, a zbiór liczb naturalnych tyle co całkowitych? Ci, którzy byli na konkursie, już wiedzą 🙂
Miło nam poinformować, że piątka uzdolnionych matematycznie uczniów reprezentowała naszą szkołę w finale konkursu matematycznego KOMA, który odbył się w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Byli to Kacper Banasiak z 1PR, Natalia Wróbel z 4AP, Weronika Kot i Marcel Olejniczak z 2AE oraz Marcin Andrykowski z 1AE Konkurs poprzedzony był wykładem na temat różnych nieskończoności.
Wracamy w tym roku bez laurów, ale bogatsi o wiedzę i nowe doświadczenia.

Nasi uczniowie w finale konkursu matematycznego KOMA
Skip to content