Bożonarodzeniowy jarmark za nami!

Bożonarodzeniowy jarmark

Drugi kiermasz bożonarodzeniowy przyniósł oczekiwany sukces. Był on możliwy dzięki zaangażowaniu uczniów, ich rodziców i nauczycieli oraz przy współpracy ze Stowarzyszeniem „Szkoła dla przyszłości”.  Stanowił okazję do nabycia nietuzinkowych ozdób i stroików świątecznych. Można było kupić również smakołyki przygotowane przez klasy gastronomiczne. Od środy do piątku (14-16 grudnia) swoje umiejętności handlowe, marketingowe i kulinarne doskonalili uczniowie klas wyznaczonych do pracy przy sprzedaży przygotowanych artykułów.

Wręczono nagrody w konkursie na najładniejszy stroik świąteczny:

  1. miejsce zajęła Małgorzata Krysztofik z klasy 3AP,
  2. miejsce – Alicja Kołcz z klasy 1 BL,
  3. miejsce – Emilia Wnęk z 4BE.

Specjalne wyróżnienia przyznano klasie 2HA za kawowe jeżyki oraz klasie 1PR za największą liczbę wykonanych ozdób.

Przypominamy, że cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na potrzeby naszej szkoły. Wszystkim, którzy zorganizowali jarmark serdecznie dziękujemy! Zachęcamy do jeszcze większego wsparcia imprezy za rok!

Skip to content