Młodzieżowy Sędzia Sportowy

Młodzieżowy Sędzia Sportowy

W pięknej i malowniczej miejscowości Głuchołazy w dniach 1-3 grudnia 2022r. odbył się obóz kończący kurs Młodzieżowy Sędzia Sportowy.

Z naszej szkoły pod opieką nauczyciela w-fu Jacka Kazimierczyka udział wzięła 11 osobowa grupa, która w Lubinie zdobywała wiedzę i umiejętności sędziowania zawodów lekkoatletycznych. W Głuchołazach odbywały się zajęcia z teorii, jak i praktyczne prowadzone przez sędziów z Dolnośląskiego Kolegium Sędziów Lekkoatletyki. Po takim gruntownym przygotowaniu odbył się egzamin i miło jest nam poinformować, że wszyscy kandydaci z naszej szkoły zdali go śpiewająco, uzyskując uprawnienia Młodzieżowego Sędziego z Lekkoatletyki. O tej pory teraz będą mogli obsługiwać zawody lekkoatletyczne.

Jak zobaczycie na imprezach ludzi w niebieskich koszulkach MSS to możecie być pewni, iż znają się oni na sędziowaniu.

W przyszłości planujemy powtórzyć ten projekt, więc się szykujcie!!! 

Skip to content