Mikołajkowy Rambit Klas Pierwszych

Mikołajkowy Rambit Klas Pierwszych

Dzisiaj, 5 grudnia na naszej sali gimnastycznej odbył się ⚽️🏀🎾🥅Mikołajkowy Rambit Klas Pierwszych. Jest to impreza coroczna, którą organizują nauczyciele wychowania fizycznego. Celem była integracja klas, promowanie zdrowego stylu życia oraz kultura kibicowania fair play

Udział w rozgrywkach brały 7-osobowe reprezentacje razem z wychowawcą. Nie zabrakło w nich ogromnego zaangażowania, determinacji a przede wszystkim dobrej zabawy. 

Najlepsze drużyny otrzymały słodycze i bony podarunkowe ufundowane przez Radę Rodziców.  Imprezę zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego,  pan Daniel Kozber, pani Renata Wysoczańska, pani Kinga Porzycka i pani Elżbieta Rudziewicz. 

I teraz najważniejsze……🤗🎉

🥇I miejsce zdobyła klasa 1B

🥈II miejsce dla klasy 1AE

🥉III miejsce dla klasy 1PR

🥉IV miejsce zdobyła klasa 1AL

Rozdanie nagród nastąpi w środę na długiej przerwie w auli, godz. 11.25.

Zapraszamy 4 najlepsze drużyny wraz z wychowawcą.

Skip to content