W piątek (25 marca) w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Teatru

Międzynarodowy Dzień Teatru

Na holu pierwszego piętra zorganizowano ekspozycję plakatów oraz repertuaru najciekawszych spektakli legnickiego teatru. Dzięki uprzejmości dyrektora Modrzejewskiej oraz wyrozumiałości pani z wypożyczalni strojów, dziewczyny z 3AE , tj. Patrycja Bednarczyk, Julia Kamińska, Marta Zagrodna, Ewa Gajdosz, Nikola Adamańczyk, Amelia Fuczyło, Katarzyna Harom, Paulina Narkiewicz i Ola Podbudzka oraz Maciek z 3BL, mieli możliwość prezentacji strojów teatralnych.

Międzynarodowy Dzień Teatru.Ponadto można było poszerzyć wiedzę o teatrze różnych kultur, zapoznając się z  multimedialnymi materiałami na telewizorze (parter) oraz na laptopie przed salą 113.

Odbył się konkurs na najlepszą interpretację monologu Hamleta „Być albo nie być”, której towarzyszyła muzyka renesansowa.

Organizatorzy szczególnie dziękują pani Ilonie-Gieras-Idczak za niezwykle skuteczną motywację uczniów różnych klas do udziału w rywalizacji recytatorskiej.

Impreza w takim formacie nie odbyłaby się bez nieocenionej pomocy pana Piotra Krasnego, który zadbał o nagłośnienie i techniczne aspekty związane z podkładem muzycznym.

Dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy Międzynarodowy Dzień Teatru😊

Radosława Ostrowska

Skip to content