Mecz charytatywny w piłce siatkowej – nauczyciele przeciw uczniom

Mecz charytatywny w piłce siatkowej

Dnia 8 kwietnia odbył się mecz charytatywny w piłce siatkowej, w którym zagrali nasi nauczyciele przeciw uczniom. Spotkanie zostało zorganizowane przez szkolne koło PCK oraz Caritas. Pieniądze były zbierane na rzecz małej lubinianki Julki Nieckarz na leczenie w USA. Imprezę otworzył Dyrektor A. Pastuch. Gościem honorowym była mama Julki.

Mecz był bardzo zacięty i wyrównany o czym świadczy wynik: 3:2 dla nauczycieli. Wygrana drużyna otrzymała ciasto przygotowane przez uczennice kl. 3BG Patrycję Kosobucką i Aurelię Dziadkiewicz pod opieką p. Małgorzaty Wierzbickiej.

Organizatorem imprezy byli:
Jacek Sawczuk (PCK)
Grzegorz Józefowski (Caritas)

Zebrania z rodzicami

W dniu
18 listopada 2021 r.
(czwartek)
zapraszamy
Wszystkich Państwa
na

Rodziców klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych
o godzinie 17.00.

Skip to content