Logistyczne praktyki w Austrii

W ramach współpracy z austriackim liderem rynku transportowego firmą LKW Walter z siedzibą w Austrii, w dniu 21 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielem tej firmy. W czasie spotkania młodzież została zapoznana z zakresem i filozofią funkcjonowania przedsiębiorstwa, jego odpowiedzialnością socjalną opierającą się na trzech podstawowych fundamentach – odpowiedzialności społecznej względem swoich pracowników i klientów, odpowiedzialności za środowisko oraz długotrwałego gospodarowania.
Firma szczególnie angażuje się w popieranie projektów naukowych w szkołach i na uniwersytetach, dlatego też uczniowie zostali zapoznani z możliwościami odbywania praktyk zawodowych, staży wakacyjnych lub zimowych oraz podjęcia pracy w logistycznej firmie, zajmującej się organizacją ładunków całopojazdowych na europejskim rynku.

W dniu 21 października 2021 r. (czwartek) zapraszamy Wszystkich Państwa na